Transport
specjalistyczny

Dynamicznie zmieniający się rynek tworzy nowe wyzwania, dlatego też  nasze usługi staramy się dopasować do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Chętnie podejmujemy się zadań związanych ze specjalistycznym transportem. Kompleksowa współpraca naszego zespołu, odpowiednie metody organizacyjne oraz profesjonalny sprzęt pozwalają na realizacje najbardziej wymagających zleceń. 

Transport drobnicowy (PTL) 
Nasza nowoczesna i profesjonalna flota pojazdów umożliwia szeroki zakres transportu towarów drobnicowych na trasach krajowych i międzynarodowych. Transport tego rodzaju  jest o wiele bardziej skomplikowany, dlatego też nasza firma zawsze zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno podczas przygotowywania ładunku, jak i w trakcie jego  przewozu. Tworzymy jednostkę ładunkową z kliku lub nawet kilkudziesięciu opakowań, zwiększając tym samym wydajność i efektywność łańcucha dostaw.

Transport całopojazdowy (FTL) 
Transcar oferuje przewóz ładunków całopojazdowych,  który polega na transporcie towaru wypełniającego całą powierzchnię naczepy, lub gdy  jego masa  jest bliska granicznej wagi (np. w Polsce max 24 t.). W tym zleceniu przestrzeń ładunkowa w całości jest przeznaczona dla jednego kontrahenta, dlatego też tego rodzaju transport jest mniej czasochłonny. Towar dokładnie zabezpieczamy i pakujemy używając odpowiednich palet, skrzyń, kontenerów itp.

Transport ładunków niebezpiecznych (ADR)
Doświadczony zespół Transcar podejmuje się przewozów ładunków uznawanych przez prawo za niebezpieczne. Zawsze  dbamy o bezpieczny i zgodny z przepisami transport.  Ładunki ADR przewozimy wyłącznie w certyfikowanych opakowaniach, które zabezpieczają je przed wszelkimi skutkami uszkodzeń. Na wypadek wystąpienia jakiegokolwiek niebezpiecznego zdarzenia, nasze pojazdy wyposażone są w sprzęt ochraniający zarówno kierowcę, jak i otoczenie. Kadra przewoźników posiada odpowiednie przeszkolenia,  dowodem tego są regularnie odnawiane certyfikaty potwierdzające zdolność do przewożenia ładunków ADR na krajowych i zagranicznych trasach.

Masz pytania?

Nasi eksperci są gotowi do pomocy.
Skontaktuj się z nami, a znajdziemy
najlepsze rozwiązanie.